Kariera

Kariera w ARCUS: Razem kształtujemy przyszłość

Naszą dewizą jest program: ARCUS, wywodzący się z łacińskiego słowa oznaczającego „łuk”, symbolizuje połączenie i integrację różnych komponentów w harmonijną całość. Podobnie jak nerwy w ludzkim ciele, łączące ze sobą organy, dla nas niezbędne są kable. Od ponad 70 lat produkujemy wysokiej jakości produkty, powstające dzięki najnowocześniejszym maszynom i technologiom. Odkryj interesujące możliwości dołączenia do naszego dynamicznego zespołu i aktywnego współtworzenia historii sukcesu ARCUS components GmbH. Tutaj znajdziesz informacje o możliwościach kariery, programach rozwojowych oraz środowisku pracy, które wspierają innowację, współpracę i indywidualny rozwój.

Aktualnie nie posiadamy otwartych stanowisk pracy do obsadzenia. Zachęcamy jednak do złożenia aplikacji inicjatywnej.

Co możemy Państwu zaoferować

ARCUS stawia na jakość poprzez doświadczenie i ekspertyzę. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz certyfikowane metody produkcji gwarantują najwyższy poziom niezawodności i innowacji. Nasze wiązki kablowe, zespoły i lampki sygnalizacyjne znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, w tym w urządzeniach gospodarstwa domowego, napędach elektrycznych, termostatach, szafach sterowniczych oraz w budowie maszyn.
Jeśli chcesz być częścią dynamicznego zespołu i wykorzystać swoje umiejętności w innowacyjnym środowisku, to ARCUS jest dla Ciebie idealnym miejscem. Odkryj nasze aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu sukcesu
W

Ciekawe i zróżnicowane zadania

Indywidualne i wysokiej jakości szkolenia

Stabilne miejsce pracy i dobra atmosfera w miejscu pracy

Imprezy dla pracowników

Umowę o pracę na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Regulacja czasu elastycznego dla swobodnego planowania czasu pracy i lepszej równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Pytania? Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami. Nasz Team jest do Państwa dyspozycji, chętnie pomoże i wyjaśni wszelkie wątpliwości.